Наші телефони: 
Телефони гарячої лінії: 
м. Вінниця, проспект Юності, 16. (Інститут Кормів, праве крило).
Працюємо : з 9 до 18 \ СБ з 9 до 14\ НД ВИХ.
Анатолій
29 березня 2022
Велике дякую за оперативний ремонт мого телефона , хороші фахівці , красиві дівчата , привіт з Херсону . Все буде Україна , Слава Україні , Херсон це Україна
Гринчук Ігор
23 лютого 2022
Гарантійний ремонт годинника Самсугн. Зроблений швидко (тиждень). Якісно.
Рубльовська Лариса
09 лютого 2022
Дякую працівникам Скормаг- Сервісу за якісне обслуговування та вирішення моєї проблеми. Звернулася з приводу поломки телевізора Samsung 55 через 3 дні після закінчення гарантійного терміну. Завдяки зусиллям працівників сервісу, від виробника Samsung був продовжений термін гарантії та отримано акт на списання. Кошти було повернуто. Всім раджу Скормаг-Сервіс!!!
Соколова Анжела
30 листопада 2021
Дякую всім працівникам сервісу, хто долучився і допоміг повернути кошти за пилосос, який виявився неробочим через дрібну деталь прижимної кришки, хоча двигун, фільтри, щітки - все в ідеальному стані. Розумію, як непросто було отримати від виробника згоду та акт на списання і повернення коштів. Дякую, ви профі!
Юрій
25 вересня 2021
Дякую працівникам сервісного центру "Скормаг сервіс" "Мегамол" Вінниця, за якісне обслуговування, швидке вирішення мого питання відносно ремонту телефону А72. Мій пристрій був відремонтований якісно та швидко. Дуже приємний та кваліфікований персонал. Всім рекомендую!!!
Боднар Дмитро Володимирович
10 грудня 2020
Приносив свій телефон з розбитим екраном, працює ідеально. Зробили за день, дуже задоволений!
Далєвська Тетяна
07 грудня 2020
Дякую персоналу, майстрам магазину Scormag Service за високий професіоналізм та якісне облуговування. Ремонтую побутову техніку тільки в цьому сервісному центрі, та так впевнена в їх роботі. Працівники дуже ввічливі, приємні. Майстри ремонтують техніку швидко і якісно. Нещодавно ремонтувала пилосос та телефон Samsung. Ремонт якісний та ціна помірна. Телефон, для прикладу, відремонтували за один день. Раджу всім звертатися Scormag Service
Олександр
05 грудня 2020
Ремонтували гарантійний телевізор Samsung . Міняли матрицю. Ремонт виконаний швидко і якісно. Керівництво сервісного центру допомогло в пришвидченні вирішення даного питання по програмі лояльність. За що дуже вдячні. Рекомендуємо !

Сторінки

Залишити свій відгук:
Додати фото
Файли мають бути меншими ніж 5 МБ.
Дозволені типи файлів: png gif jpg jpeg
Зображення мають бути між 100x100 та 3000x3000 пікселів.
Оцінка коротка:
Перевірити стан ремонту
Будь ласка, введіть номер Вашої квитанції і номер терфона, який Ви вказали, при реєстрації Вашого замовлення.
Задати питання
 
1 Початок 2 Завершене
Зручний час дзвінка
Завантажити файли
Завантажити файли
Файли мають бути меншими ніж 5 МБ.
Дозволені типи файлів: jpg jpeg png txt rtf odf pdf doc docx xls xlsx
Замовити дзвінок
 
1 Початок 2 Завершене