Наші телефони: 
Телефони гарячої лінії: 
м. Вінниця, проспект Юності, 16. (Інститут Кормів, праве крило).
Працюємо : з 9 до 18 \ СБ з 9 до 14\ НД ВИХ.
22 квітня 2020

У Великій Британії потенційну вакцину від коронавірусу почали тестувати на людях

У Великій Британії, в Оксфордському університеті, з 23 квітня починаються випробування потенційної вакцини від коронавірусу на людях.

Про це заявив міністр охорони здоров'я країни Метт Генкок,повідомляє Independent.

За словами міністра, оксфордській команді надали 20 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 24 млн доларів) для фінансування їхніх клінічних випробувань, а ще 22,5 мільйона фунтів стерлінгів підуть на дослідників з Імперського коледжу в Лондоні.

Професорка оксфордської вакцинології Сара Гілберт заявила, що вакцина, яка розробляється її командою, може бути готова до застосування вже у вересні.

«Команда прискорила цей процес випробувань, працюючи з регулятором MHRA (Агентство з регулювання лікарських засобів та охорони здоров'я), вони були блискучими», — уточнив глава МОЗ.

Нагадаємо, ми вже повідомляли про створення цієї вакцини, професорка Сара Гілберт на 80% упевнена, що вже у вересні 2020 року вакцина буде готова і доведе свою безпечність та ефективність.

Також повідомлялось, що команда науковців з Оксфордського університету розпочала масове виробництво власної вакцини від коронавірусу

Також раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що темпи розробки вакцини від коронавірусу «неймовірно пришвидшилися».

Перевірити стан ремонту
Будь ласка, введіть номер Вашої квитанції і номер терфона, який Ви вказали, при реєстрації Вашого замовлення.
Задати питання
Зручний час дзвінка
Завантажити файли
Завантажити файли
Файли мають бути меншими ніж 5 МБ.
Дозволені типи файлів: jpg jpeg png txt rtf odf pdf doc docx xls xlsx
Замовити дзвінок