Наші телефони: 
Телефони гарячої лінії: 
м. Вінниця, проспект Юності, 16. (Інститут Кормів, праве крило).
Працюємо : з 9 до 18 \ СБ з 9 до 14\ НД ВИХ.
Зозуля олександр
04 лютого 2019
Ремонтував соковижималку Zelmer , яка через через місяць після покупки зломилась. Після Вашого ремонту працює більше 3 років. Дякую швидкий та якісний ремонт.
Зозуля Олександр
04 лютого 2019
ZOZULYA меблі. Дякуємо за плідну працю на протязі більше як 15 років. Компьютера які у нас ломались були відремонтовані швидко і якісно . По вбудовані техніці якою ми торгуємо при виникненні будь яких запитань .
Тамара
03 лютого 2019
Ремонту вала іспанську газовую плиту з електрозабезпеченням. Ремонт виконано професійно, в короткий термін.Якість найвища.Увага до клієнта-зразкова.Це кращий у Вінниці сервіс!!! Рекомендую ВСІМ!!!
Марія
03 лютого 2019
Рекомендую! Швидко, якісно, надійно.
Кирило Іванов
13 липня 2018
У мене зламалася пральна машинка - сильно гуділа. Думав уже вести її в майстерню, але виявилося, що можна все зробити вдома. Майстер поміняв підшипники і зараз вона працює як новенька.
Олена
10 липня 2018
Телефон xiaomi redmi 3s. Почала погано працювати зарядка. Прийшов в сервіс, дівчині на прийомі пояснив проблему. Взяла телефон і пішла радитись з майстром. Вийшла через кілька хвилин і сказала, що проблема з зарядним гніздом, а воно продається лише з нижньою платою, і її треба купувати нову.
Glyanec
10 липня 2018
Доброго дня у мене холодильник атлант, і я не знаю яке там пусковереле, знаю що компресор атлант серії СКО, це реле підійде і підскажіть яке поставити? Доброго вечора! Пдскажіть для холод.модель МХМ-1747-01 чи підійде дане реле? в оригіналі стоїть РКТ1. Якщо ні, чи можливо замовити реле саме для даної моделі холодильника?

Залишити свій відгук:
Додати фото
Файли мають бути меншими ніж 5 МБ.
Дозволені типи файлів: png gif jpg jpeg
Зображення мають бути між 100x100 та 3000x3000 пікселів.
Оцінка коротка:
Перевірити стан ремонту
Будь ласка, введіть номер Вашої квитанції і номер терфона, який Ви вказали, при реєстрації Вашого замовлення.
Задати питання
Зручний час дзвінка
Завантажити файли
Завантажити файли
Файли мають бути меншими ніж 5 МБ.
Дозволені типи файлів: jpg jpeg png txt rtf odf pdf doc docx xls xlsx
Замовити дзвінок